Úspěchy

 

 

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře souborů lidových nástrojů

24. - 25. 5. 2018 Mikulov

 

1. místo  - CM Strunečka - paní učitelky Lucie Dümlerová a Helena Kotulanová

cena poroty za mimořádný výkon na koncovku 
Jan Uhlík

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

3. 5. 2018, Praha

 

2.místo 

Pavel Jadrníček – pan učitel Daniel Rafaj, klavírní doprovod: Veronika Mitášová

 

Mezinárodní festival ,,Svět mládeže´´ na výletní lodi MSC Fantazia

květen - Středozemní moře

 

1. cena - ocenění mezinárodní poroty - Laureát festivalu

saxofonové kvarteto - Jiří Kovář, Tomáš Kozmík, Richard Kraus a Jindřich Moravec - pan učitel  Jan Slavík 

-

 

Krajské kolo přehlídky ZUŠ tanečního oboru

18. - 19. 4. 2018 Bojkovice

 

 Bronzové pásmo

„Dotknout se duhy“ - paní učitelka Hana Geržová

 

Čestné uznání

 „Zlatá brána – Svatojánská noc“ - paní učitelka Veronika Jedličková

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře souborů lidových nástrojů

13. 4. 2018 Uherský Ostroh 

 

1. místo s postupem - CM Strunečka - paní učitelky Lucie Dümlerová a Helena Kotulanová

2. místo - CM Strunka - paní učitelky Lucie Dümlerová a Helena Kotulanová

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje

10. 4. 2018 Zlín 

 

1. místo

Jan Brhláč – pan učitel Jan Lukáš

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

28. 3. 2018, Malenovice

 

1. místo s postupem

Pavel Jadrníček – pan učitel Daniel Rafaj, klavírní doprovod Veronika Mitášová

2. místo

Julie Čechová – pan učitel Bronislav Katrňák, klavírní doprovod Jana Fusková

2. místo

Tomáš Vlček – pan učitel Bronislav Katrňák, klavírní doprovod Jana Fusková

 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

23. 3. 2018 Karolinka 

 

1. místo

Pavel Jadrníček – paní učitelka Lenka Rafajová

2. místo

Václav Svěrák – paní učitelka Kateřina Oškerová

2. místo

Matěj Muzikant – paní učitelka Lucie Válková

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na cimbál

20. 3. 2018 Luhačovice 

 

1. místo s postupem

Matěj Rejzek – paní učitelka Lucie Uhlíková

 

Okresní kolo přehlídky ZUŠ - tanečního oboru

16. 3. 2018 Zlín

 

Zlaté pásmo - přímý postup do krajského kola

„Zlatá brána – Svatojánská noc“ - paní učitelka Veronika Jedličková

 „Dotknout se duhy“ - paní učitelka Hana Geržová

 

Stříbrné pásmo

„Zlatá brána – Královničky“ - paní učitelka Veronika Jedličková

„Karičky“ - paní učitelka Veronika Jedličková

 

Bronzové pásmo

„Zlatá brána – Morena“ - paní učitelka Veronika Jedličková

„Ohnivý pohár“ - paní učitelka Klára Tvrdoňová

„Apathe“ - paní učitelka Klára Tvrdoňová

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje

14. 3. 2018 Malenovice

 

1. místo s postupem

Jan Brhláč – pan učitel Jan Lukáš

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na žesťové nástroje

8. 3. 2018 Valašské Klobouky

 

Hra na trubku

1. místo s postupem

Pavel Jadrníček – pan učitel Daniel Rafaj

2. místo

Filip Doležel – pan učitel Jiří Zatloukal

Hra na lesní roh

1. místo s postupem

Julie Čechová – pan učitel Bronislav Katrňák

Hra na baryton

1. místo s postupem

Tomáš Vlček – pan učitel Bronislav Katrňák

2. místo

Ondřej Hudec – pan učitel Jiří Zatloukal

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu

6. 3. 2018 - Zlín

 

2. místo

Robin Ilík – pan učitel Jan Slavík

Sára Minářová – paní učitelka Helena Skácilová

3. místo

Lucie Pavlíčková – pan učitel Jiří Porubiak

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje

2. 3. 2018 Slavičín

1. místo bez postupu

Kraus Richard – pan učitel Jan Slavík

Alžběta Kobylíková – pan učitel Miroslav Janota

2. místo

Lukáš Jakubíček – pan učitel Miroslav Janota

Jan Uhlík – pan učitel Jiří Kundl

Kateřina Jozífková – paní učitelka Jana Hánová

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

15. - 16. 2. 2018 Napajedla

 

1. místo s postupem

Václav Svěrák – paní učitelka Lucie Válková

Jadrníček Pavel – paní učitelka Lenka Rafajová

Matěj Muzikant – paní učitelka Kateřina Oškerová

1. místo bez postupu

Anna Palíšková – paní učitelka Lenka Rafajová

2. místo

Sofie Tereza Sedlářová – paní učitelka Lenka Rafajová

Gabriela Vlčková – paní učitelka Lucie Válková

Anna Lebedová – paní učitelka Kateřina Oškerová

Šárka Tichá – paní učitelka Lenka Rafajová

Kristýna Kučerová – paní učitelka Lenka Rafajová

Leona Bednaříková – paní učitelka Lenka Rafajová

Anna Lorencová – paní učitelka Lenka Rafajová

Petr Nguyen – paní učitelka Lucie Válková

3. místo

Richard Kraus – paní učitelka Lucie Válková

Čestné uznání

Zuzana Kovářová – paní učitelka Lenka Rafajová

 

 

Ústřední kolo výtvarného oboru soutěže ZUŠ

6. 10. 2017 - Šternberk

 

Stříbrné pásmo

Pavlína Ponížilová -Reflexe španělské kultury“

Čestné uznání

Jan Čančík - „Reflexe španělské kultury“

Čestné uznání

Jarmila Přibylová  „LA SAGRADA FAMILIA - interiér“

          reflexe španělské kultury - Laura Trávníková

 

Mezinárodní soutěž ve zpěvu frankofonní písně 2017 - finálové kolo

23. 6. 2017 Budapešť

3. místo
Tereza Cedidlová a kapela Dustyty - paní učitelka Petra Martinovská

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ - jazzové a ostatní orchestry

9. – 10. 6. 2017 - Litvínov

Bronzové pásmo 

Foggy Way - pan učitel Viktor Kozánek

 

Výtvarná soutěž - Pelíšky aneb pokojíček snů

1. 6. 2017 - Luhačovice

 2. místo

Eva Fuksová a Tereza Cablíková - paní učiteka Kateřina Potůčková

4. místo

Kamila Graubnerová - paní učiteka Kateřina Potůčková

Cenu kurátorky

Viktor Chudárek -  paní učiteka Kateřina Potůčková.

 

Hvozdenský měšec 2017

19. 5. 2017 - Hvozdná

Čestné uznání

za chlapecký herecký výkon

TomášVardan - Za roli Zvířete v pohádce Kráska a zvíře - pan učitel Petr Nýdrle

 

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ - ve hře na smyčcové nástroje - violoncello

11. – 14. 5. 2017 - Liberec

3. místo

Klára Janíčková - paní učitelka Šárka Trávníčková

 

YOUNGFOTO 2017

12.5. 2017  - Česká Třebová

2. místo v kategorii B1

Anna Preclíková - pan učitel Radmil Schneider

 

Krajské kolo výtvarného oboru  základních uměleckých škol 

28. 4. 2017 - Bystřice pod Hostýnem

 

Zlaté pásmo s postupem do ústředního kola

Pavlína Ponížilová – „Reflexe španělské kultury“

 

Stříbrné pásmo s postupem do ústředního kola

Jan Čančík „Reflexe španělské kultury“

Jarmila Přibylová  „ Vrstvení událostí - artefiletika“

Jarmila Přibylová  „LA SAGRADA FAMILIA - interiér“

                                   reflexe španělské kultury - Laura Trávníková

Jarmila Přibylová  „LA SAGRADA FAMILIA - Rozeta“

                                   reflexe španělské kultury – Kristýna Zetíková

 

Bronzové pásmo

Kateřina Potůčková „ Cesta“

Kateřina Potůčková „ Reflexe španělské kultury“

Jarmila Přibylová  „ Deus ex machina – šachový příběh“

Jarmila Přibylová  „LA SAGRADA FAMILIA - okna“

                                   reflexe španělské kultury – Zuzana Březinová

Jarmila Přibylová  „LA SAGRADA FAMILIA - Kristus“

                                   reflexe španělské kultury – Ester Andrýsková Jarmila Přibylová  „Hudba – Gipsy airs – Pablo de Sarasate“

                                   reflexe španělské kultury – Aneta Hradilová

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ - ve hře na klavír

20. – 23. 4. 2017 - Praha

Čestné uznání

Pravoslav Březík - paní učitelka Pavlína Pášmová

 

6. ročník fotografické soutěže

„CHEMIE OBJEKTIVEM“ Téma: „Krystaly“

2. místo

 Anna Preclíková - pan učitel Radmil Schneider

Čestné uznání 

Lenka Štěpánková -  pan učitel Radmil Schneider

 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

5. 4. 2017 Kroměříž

KYTARA SÓLO

2. místo

Martin Müller – pan učitel Vlastimil Flajšingr

Jakub Sochora – pan učitel Vlastimil Flajšingr

 

3. místo

Jan Brhláč – paní učitelka Daria Holfeldová

Lukáš Jurygáček – paní učitelka Daria Holfeldová

 

Čestné uznání

JiřÍ Kutálek – pan učitel Vlastimil Flajšingr

 

KOMORNÍ HRA

3. místo

duo Angels - Natálie Polaštíková, Veronika Chmelařová

paní učitelka Petra Martinovská

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje – violoncello

3. 4. 2017 Zlín

1. místo s postupem

Klára Janíčková - paní učitelka Šárka Trávníčková

2. místo

Mgdaléna Molčanová - paní učitelka Šárka Trávníčková

Jolana Palíšková - paní učitelka Šárka Trávníčková

 

Diamantové noty 2017 - mezinárodní hudební festival

23. – 29. 3. 2017 Jakutsk, republika Sacha (Jakutská republika), východní Sibiř

 

Laureát I. st.

klarinetové kvarteto Presto - Vojtěch Wurst, Michal Úlehla, Jiří Kandel, Jiří Pikna

pan učitel Jan Slavík

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

28. 3. 2017 Uherské Hradiště

HOUSLE

1. místo bez postupu

Martin Uhlík – paní učitelka Radana Váňová

 

2. místo

Tereza Votánková – paní učitelka Karla Mynaříková

 

Soutěž ve zpěvu frankofonní písně 2017

24. 3. 2017 Ostrava

 

1. místo

Tereza Cedidlová a kapela Dustyty - paní učitelka Petra Martinovská

 

 2. ročník - Kytarová soutěž Zlín

24. 3. 2017

KYTARA SÓLO

2. místo

Lukáš Jurygáček – paní učitelka Daria Holfeldová

Martin Müller – pan učitel Vlastimil Flajšingr

 

3. místo

Jan Brhláč – paní učitelka Daria Holfeldová

Jiří Kutálek – pan učitel Vlastimil Flajšingr

Petra Sušňová – paní učitelka Daria Holfeldová

Veronika Vaďurová – paní učitelka Petra Martinovská

Marián Zicha – pan učitel Ďusi Burmeč

 

Čestné uznání

Barbora Mikulášková – paní učitelka Daria Holfeldová

Radek Malaník – pan učitel Vlastimil Flajšingr

 

KOMORNÍ HRA

1. místo

DUO - Markéta Pospíšilová, Jan Brhláč - paní učitelka Daria Holfeldová

2. místo

TRIO

Martina Bellayová, Tomáš Gerža, Karolína Škubalová - paní učitelka Daria Holfeldová

3. místo

duo Angels

Natálie Polaštíková, Veronika Chmelařová - paní učitelka Petra Martinovská

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

16. – 17. 3. 2017 Kroměříž

 

1. místo s postupem

Pravoslav Březík – paní učitelka Pavlína Pášmová

 

1. místo bez postupu

Kristýna Kučerová – pan učitel Jiří Kadavý

 

3. místo

Ivana Kučerová – pan učitel Jiří Kadavý

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje – violoncello

15. 3. 2017 Otrokovice

VIOLONCELLO

1. místo s postupem

Klára Janíčková - paní učitelka Šárka Trávníčková

Magdaléna Molčanová - paní učitelka Šárka Trávníčková

Jolana Palíšková - paní učitelka Šárka Trávníčková

 

2. místo

Karel Dvořáček - paní učitelka Šárka Trávníčková

Tereza Hanáčková - paní učitelka Šárka Trávníčková

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

14. 3. 2017 Zlín

 

KYTARA SÓLO

1. místo s postupem

Jan Brhláč – paní učitelka Daria Holfeldová

Lukáš Jurygáček – paní učitelka Daria Holfeldová

Jiří Kutálek – pan učitel Vlastimil Flajšingr

Martin Müller – pan učitel Vlastimil Flajšingr

Jakub Sochora – pan učitel Vlastimil Flajšingr

 

1. místo bez postupu

Markéta Pospíšilová – paní učitelka Daria Holfeldová

Veronika Vaďurová – paní učitelka Petra Martinovská

 

2. místo

Radek Malaník – pan učitel Vlastimil Flajšingr

Barbora Mikulášková – paní učitelka Daria Holfeldová

Petra Sušňová – paní učitelka Daria Holfeldová

 

KOMORNÍ HRA

1. místo s postupem

duo Angels

Natálie Polaštíková, Veronika Chmelařová - paní učitelka Petra Martinovská

 

1. místo bez postupu

DUO

Markéta Pospíšilová, Jan Brhláč - paní učitelka Daria Holfeldová

 

2. místo

TRIO

Martina Bellayová, Tomáš Gerža, Karolína Škubalová - paní učitelka Daria Holfeldová

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

8. 3. 2017 Slavičín

HOUSLE

1. místo s postupem

Martin Uhlík – paní učitelka Radana Váňová

Tereza Votánková – paní učitelka Karla Mynaříková

 

1. místo bez postupu

Šimon Ilík – paní učitelka Karla Mynaříková

 

2. místo

Sára Graubnerová – paní učitelka Radana Váňová

Lucie Jurásková – pan učitel Josef Geryk

Jan Lebeda – pan učitel Josef Geryk

Vojtěch Palíšek – pan učitel Josef Geryk

Cyril Slabák – pan učitel Josef Geryk

Magdalena Uhlíková – pan učitel Josef Geryk

Vojtěch Vlk – paní učitelka Kateřina Bělohlávková

Kristýna Zuzaníková – pan učitel Josef Geryk

 

3. místo

Magdalena Šurbeková – pan učitel Josef Geryk

 

VIOLA

2. místo

Anna Ovesná – paní učitelka Radana Váňová

 

Klasicismus a smyčcové nástroje 2017 - Kategorie „Junior I“

5. 3. 2017 Brno

3. místo

Tereza Votánková

paní učitelka Karla Mynaříková

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

9. – 10. 2. 2017 Napajedla

 

1. místo s postupem

Pravoslav Březík – paní učitelka Pavlína Pášmová

Ivana Kučerová – pan učitel Jiří Kadavý

Kristýna Kučerová – pan učitel Jiří Kadavý

 

1. místo bez postupu

Petr Čala – paní učitelka Petra Soldatová

Erik Holásek – paní učitelka Veronika Mitášová

 

2. místo

Johana Geržová – paní učitelka Jana Fusková

Natálie Havlíčková – paní učitelka Petra Soldatová

Jan Stržínek – paní učitelka Arnoštka Machurová

 

3. místo

Tomáš Kmínek – paní učitelka Jana Fusková

Marie Preclíková – paní učitelka Eva Janotová

Julie Vajdáková – paní učitelka Eva Janotová

 

Čestné uznání

Rozálie Provalilová – paní učitelka Lydie Juráňová

Šárka Tichá – paní učitelka Lydie Juráňová

 

XIII. Mezinárodní hudební festival pro děti a mládež - Zimní pohádka 2017

 6. - 8. 1. 2017 Teplice, Praha

 

Laureát II. st.

SAXOFONOVÉ DUO - Jiří Kovář, Tomáš Kozmík

 

Laureát III. st.

SAXOFONOVÉ KVARTETO - Jindřich Moravec, Jiří Kovář, Tomáš Kozmík, Martin Smolan

pan učitel Jan Slavík

 

Laureát III. st.

TRIO - Karolína Bangievská, Vojtěch Würst, Erik Holásek

paní učitelka Karla Mynaříková

 

Laureát III. st.

TANEČNÍ OBOR

Valentina Boselli, Natálie Botošová, Veronika Hunáková, Ema Chvatíková,Simona Maňáková, Ema Pešatová,

Denisa Šimonová, Sarah Zimmermannová

paní učitelka Klára Tvrdoňová