Velcí malí filharmonici

5. 5. 2019 v 19.00 hod, Kongresové centrum Zlín - Koncert - mimořádný projekt veřejných základních uměleckých škol Zlínského kraje a Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín.
Projekt je i součástí národního happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open 2019.
Záštitu mu udělil hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek, primátor města Zlín Jiří Korec, starosta města Kroměříž Jaroslav Němec

VYSTOUPÍ
- Společný orchestr vybraných žáků veřejných základních uměleckých škol Zlínského kraje a členů orchestru Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně.
- Společný sbor žáků ZUŠ ZK a žáků Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž pod vedením Lenky Poláškové
- Sólisté:
Matyáš Ondrůšek - trubka /ZUŠ/, Klára Janíčková - violoncello /ZUŠ/, Jan Schulmeister - klavír /ZUŠ/, Zuzana Hradilová - zpěv /ZUŠ/
Roman Hoza - zpěv /host/, Tadeáš Hoza - zpěv /host/
Diriguje: Tomáš Netopil, Jiří Kadavý